Nasza oferta

WESELA

Jesteśmy po to aby dodać uroku każdej ceremonii. Dzięki naszej pomocy możecie być pewni, że będzie to czas pełen ekscytacji i radości, bez niepotrzebnego stresu i zmartwień. Dbamy o to, aby każda uroczystość była niepowtarzalna, a najpiękniejsze chwile jeszcze piękniejsze.
Usiądźcie spokojnie, bo jesteśmy tutaj dla Was!

Koordynacja

Pomożemy w organizacji, podpowiemy jak udekorować miejsce wesela i urzeczywistnimy marzenia! Naszą pasją jest tworzenie piękna. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by Twoje przyjęcie było magiczne.
Opracujemy plan dostosowany do Waszych życzeń i przede wszystkim do możliwości finansowych, a później wcielimy go w życie.
Będziemy Waszym przewodnikiem zaczynając od urzędowych formalności, doborze sukni, obrączek, doradzimy oraz poprowadzimy przyjęcie tak aby nic nie uległo zapomnieniu.

Projekt dekoracji

Nie ma takiej drugiej pary, każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dzięki temu możemy tworzyć dekoracje niezwykłe, magiczne, które oddają charakter każdego przyjęcia… Projektując dekoracje zawsze uwzględniamy gust i upodobania klientów, styl wnętrz, które dekorujemy, oraz określone fundusze.

Oferujemy:
– dekoracje kościoła
– aranżację zaślubin w plenerze
– dekoracje sali weselnej
– dekorację ogrodu

Florystyka

Odpowiednio dobrane rośliny, ich forma, kolorystyka, sposób ułożenia – sprawią, że zwykłe wnętrza nabierają indywidualnego charakteru.

Oferujemy:
– dekoracja kościoła,
– dekoracja stołów,
– dekoracje plenerowe,
– Bukiety, wianki,butonierki

Papeteria ślubna

Naszą inspiracją jest przede wszystkim Młoda Para. Zaproszenia powinny odzwierciedlać jej charakter i temperament. Projektując papeterię ślubną, dobieramy interesujące zestawienia kolorystyczne, skupiamy się na najmniejszych detalach, biorąc pod uwagę całą oprawę uroczystości. Używamy najlepszej jakości papieru oraz materiałów wykończeniowych. Tworzymy projekty wyjątkowe, ponadczasowe, spełniające oczekiwania Pary Młodej.

Tworzymy:
– Zaproszenia
– Zawiadomienia
– Winietki
– Tablice z rozmieszczeniem gości
– Księgi gości
– Menu
– Karteczki z podziękowaniami

PRZYJĘCIA RODZINNE

Jubileusz
Roczek
Chrzciny
Baby shower
Rocznice

EVENTY FIRMOWE

Scenariusz
Oprawa
Aranżacja
Koordynacja